Menu

Sorgun da Murat Balaban, Berna Başel ve Alişan Rüzgarı Esti

Yazdır / Tarih: 2017-07-22
Sorgun da Murat Balaban, Berna Başel ve Alişan Rüzgarı Esti

Sorgun  Belediyesi tarafından bu yıl 9'uncusu düzenlenen Gurbetçiler Şöleni'nde ikinci gün akşam sahneye çıkan ünlü sanatçı Alişan, söylediği birbirinden güzel şarkılarla şölene katılanlara unutulmayacakları bir gece yaşattı.

Sorgun Belediye Meydanı'nda düzenlenen konsere Yozgat Valisi Kemal YurtnaçSorgun Kaymakam Vekili Murat Kaplay, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet ŞimşekYozgat İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ünlü sanatçılar AlişanMurat Balaban ve Beran Başel birer konser verdi.

9'uncu Gurbetçiler Şöleni kapsamında sahneye çıkan Berna Başel ve Murat Balaban söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla konsere gelen vatandaşları coşturdular.

Sahneye son olarak çıkan ünlü sanatçı Alişan, kendini dinlemek için Sorgun Belediye Meydanı'nı dolduran binlerce vatandaşın coşkusuyla muhteşem bir konser verdi. Bir saate yakın sahnede kalan Alişan'a sevenleri hem eşlik etti, hem de alkış yağmuruna tuttu. Ünlü sanatçıya ulaşmak için sahneye çıkan engelli bir kadın ise Alişan ile birlikte şarkı söyleyip, dans etti. Bazı vatandaşlar ise ünlü sanatçıya evlerinin balkonlarından eşlik etti.

 

Esra ÖZDEMİR

 

Diğer Haberler