'); docprint.document.write('
'); docprint.document.write('
'); docprint.document.write(contenttext); docprint.document.write('
'); docprint.document.close(); docprint.focus(); }
Menu

Başkan Şimşek Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Yazdır / Tarih: 2017-05-24
Başkan Şimşek Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Sivas'ta 17 Mayıs tarihlerinde yapılan Okullar Arası Küçükler Puanlı Atletizm Şampiyonasında takım halinde birinci olan Sorgun Ertuğrul Gazi Ortaokulu atletizm takımını, çeyrek altınla ödüllendirdi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek; Okul Müdürü Salih Öksüz, Atletizm İl Temsilcisi ve atletiz takımı antrenörü Adem Öksüz, Beden Eğitimi Öğretmeni İlker Türkarslan'ı makamında kabul edip, alınan Türkiye birinciliğinin kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Belediye olarak her zaman amatör sporlara destek verdiklerini dile getiren Şimşek, "Gençlerimiz, öğrencilerimiz girdikleri yarışmalarda bizleri gururlandıran sonuçlar alıyorlar. Özellikle tekvando ve atletizmde daha başarılı oluyorlar. Bunun nedeni de çok çalışmak. Bu çocuklarımız 4 x 100 bayrak yarışı ve fırlatma topunda birçok il takımını geçerek birinci olmuşlar. Küçük kızlarda da 377 puan toplayarak takım halinde birinci gelen bu kızlarımız, eminim büyüdüklerinde de ilçemize şampiyonluklar getireceklerdir. Ben kendilerini, hocalarını ve ailelerini kutluyorum. Bizler her zaman yanlarında olacağız ve kendilerine destek vereceğiz" dedi.

Yarışmalar hakkında antrenör Adem Öksüz'den bilgi alan Şimşek, daha sonra atletizm takımı öğrencilerini birer çeyrek altınla ödüllendirdi

 

Esra ÖZDEMİR

Diğer Haberler